Σε...δουλειά να βρισκόμαστε!
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Σε...δουλειά να βρισκόμαστε!

Τώρα που οι καιροί δυσκολεύουν, μας αρκεί απλώς σε...δουλειά να βρισκόμαστε!Πες κι εσύ τη γνώμη-καημό σου για το θέμα εδώ ελεύθερα, ακόμα και χωρίς εγγραφή!
 
ΦόρουμΑρχικήLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Ψηφοφορία
Πόσοι από εσάς είστε άνεργοι?(Δημοψήφισμα)
Είμαι άνεργος/η, αν και ψάχνω εντατικά για δουλειά
Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε? - Σελίδα 2 Vote_lcap48%Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε? - Σελίδα 2 Vote_rcap
 48% [ 44 ]
Είμαι άνεργος/η, αλλά δεν ψάχνω για δουλειά
Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε? - Σελίδα 2 Vote_lcap7%Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε? - Σελίδα 2 Vote_rcap
 7% [ 6 ]
Εργάζομαι, αλλά όχι στο αντικείμενο μου
Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε? - Σελίδα 2 Vote_lcap7%Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε? - Σελίδα 2 Vote_rcap
 7% [ 6 ]
Εργάζομαι στο αντικείμενό μου (τυχερέεε!!!)
Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε? - Σελίδα 2 Vote_lcap9%Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε? - Σελίδα 2 Vote_rcap
 9% [ 8 ]
Είμαι φοιτητής, φοιτήτρια ακόμα
Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε? - Σελίδα 2 Vote_lcap30%Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε? - Σελίδα 2 Vote_rcap
 30% [ 27 ]
Σύνολο Ψήφων : 91
Αν σου αρέσει το forum
Η σελίδα μας στο fb
Πρόσφατα Θέματα
Απρίλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Επισκέψεις από 15/02
Website counter

 

 Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε?

Πήγαινε κάτω 
+4
Eugenaki
victoria-kat
Admin
loxritis
8 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Admin
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 203
Πόντοι : 4966
Φήμη : 52
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα

Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε?   Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30, 2012 5:37 am

deppy231 έγραψε:
ολοι οικονομικα? Razz χαχα εγω ειμαι κοινωνικη θεολογια στο τεταρτο ετος Razz

Επιτέλους!Ήρθες να σπάσεις λίγο το σερί!!!Πολύ ενδιαφέρον ακούγεται αυτό που σπουδάζεις, ειδικά σε όλους εμάς που έχουμε μπουχτίσει με τα οικονομικά/επιχειρήσεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://sedouleia.forumgreek.com
deppy231




Αριθμός μηνυμάτων : 8
Πόντοι : 4490
Φήμη : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012

Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε?   Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30, 2012 5:43 am

Admin έγραψε:
deppy231 έγραψε:
ολοι οικονομικα? Razz χαχα εγω ειμαι κοινωνικη θεολογια στο τεταρτο ετος Razz

Επιτέλους!Ήρθες να σπάσεις λίγο το σερί!!!Πολύ ενδιαφέρον ακούγεται αυτό που σπουδάζεις, ειδικά σε όλους εμάς που έχουμε μπουχτίσει με τα οικονομικά/επιχειρήσεις!
χαχα ενταξει δεν τα παω καλα με τα λεφτα ακομα και οταν εχω ..θυμαμαι οταν εκανα μηχανογραφικο ειχα αλλαξει θεσεις καταλαθως κοινωνιολογια με κοινωνικη θεολογια Razz ειναι τρελο αλλα τελικα αποδειχτηκε οτι θα μου αρεσε..εχει ενδιαφερον η σχολη απο αποψη αντικειμενου κανουμε εβραικα Laughing ,πληροφορικη,ψυχολογια.πληροφορικη,αρχαια,θρησκειολογια,τεχνες και πολλα αλλα ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 203
Πόντοι : 4966
Φήμη : 52
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα

Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε?   Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30, 2012 5:46 am

Εβραικα????Καλο!!!Πολύ καλό ακούγεται!Πως είναι;; Παντως κανετε πολλα διαφορετικα πραγματα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://sedouleia.forumgreek.com
deppy231




Αριθμός μηνυμάτων : 8
Πόντοι : 4490
Φήμη : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012

Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε?   Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30, 2012 5:50 am

Admin έγραψε:
Εβραικα????Καλο!!!Πολύ καλό ακούγεται!Πως είναι;; Παντως κανετε πολλα διαφορετικα πραγματα!
Κοιτα στα πρωτα ετη καναμε αραμαικα(σα να λεμε αρχαια ελληνικα) και μετα καναμε τα κοινα εβραικα που χρησημιποιουνται σημερα..γενικα ειναι σαν κινεζικα τα γραμματα τυπου καλιγραφιες και για να διαβασεις μια λεξη θες δεκα λεπτα Laughing εγω ξερω περιπου 4 γλωσσες επειδη προερχομαι απο πολυπολιτισμικο περιβαλλον και πραγματικα δυσκολευτηκα!!αλλα εχει ενδιαφερον!οντως κανουμε πολλα πραγματα και πιστευω ειναι καλο!σπαει η μονοτονια και πατας στα μαθηματα ακομα και στην προαιρετικα με χαρα Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 203
Πόντοι : 4966
Φήμη : 52
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα

Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε?   Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30, 2012 5:53 am

Μπραβο, αυτο ειναι το σημαντικο!!
Κι εγω λατρευω να μαθαινω ξενες γλωσσες! Μου αρεσουν πολυ!Αλλά ξερω καλα 2 (εκτος των ελληνικων) και τωρα μαθαινω την τριτη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://sedouleia.forumgreek.com
victoria-kat
Admin
Admin
victoria-kat


Αριθμός μηνυμάτων : 123
Πόντοι : 4793
Φήμη : 59
Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2012
Τόπος : Αθήνα

Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε?   Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30, 2012 6:23 am

ντεπυ καλωσηλθες!η σχολη σου ακουγεται πολυ ενδιαφερουσα..τελευταιο ετος και εσυ λοιπον!(join the club) οσον αφορα τις προοπτικες επαγγελματικης αποκαταστασης της σχολης σου πως τα βλεπεις τα πραγματα? θα ανηκεις στο 40% ή στο 7% της ψηφοφοριας μας?(βλεπε αριστερα στη σελιδα αν δεν εχεις ηδη ψηφισει) σου ευχομαι το 2ο και καλο πτυχιο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
deppy231




Αριθμός μηνυμάτων : 8
Πόντοι : 4490
Φήμη : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012

Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε?   Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30, 2012 6:28 am

victoria-kat έγραψε:
ντεπυ καλωσηλθες!η σχολη σου ακουγεται πολυ ενδιαφερουσα..τελευταιο ετος και εσυ λοιπον!(join the club) οσον αφορα τις προοπτικες επαγγελματικης αποκαταστασης της σχολης σου πως τα βλεπεις τα πραγματα? θα ανηκεις στο 40% ή στο 7% της ψηφοφοριας μας?(βλεπε αριστερα στη σελιδα αν δεν εχεις ηδη ψηφισει) σου ευχομαι το 2ο και καλο πτυχιο!
κοιτα ειμαι της αποψης οτι δεν διαλεγεις τις σπουδες σου με βαση τι δουλεια θα βρεις αλλα με βαση αν θα σου αρεσει η δουλεια που θα κανεις..αν σου αρεσει πραγματικα θα χτυπησεις πορτες,δεν θα χασεις ευκαιριες και θα κανεις γνωριμιες με καταλληλα προσωπα..και ολα θα σου πανε καλα γιατι εχεις κινηυτρο!!
αν κανεις κατι που δεν σαρεσει πιθανοτατα δεν θα ασχοληθεις με αυτο η θα ασχοληθεις και θα δουλευεις για 8 ωρες και θα γυριζεις σπιτι ανικανοποιητος και πιθανοτατα θα παθεις καταθλιψη οπως το 30% των Ελληνων
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 203
Πόντοι : 4966
Φήμη : 52
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα

Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε?   Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30, 2012 6:31 am

Σπόιλερ:

Έχεις απόλυτο δίκιο!Είμαι ακριβώς της ίδιας άποψης!

Επί την ευκαιρία, μάλλον πρέπει να πας να με υποστηρίξεις στο "Η αισιόδοξη πλευρά" γιατί κανείς δεν το κάνει! jocolor jocolor jocolor
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://sedouleia.forumgreek.com
deppy231




Αριθμός μηνυμάτων : 8
Πόντοι : 4490
Φήμη : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012

Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε?   Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30, 2012 6:33 am

Admin έγραψε:
Σπόιλερ:

Έχεις απόλυτο δίκιο!Είμαι ακριβώς της ίδιας άποψης!

Επί την ευκαιρία, μάλλον πρέπει να πας να με υποστηρίξεις στο "Η αισιόδοξη πλευρά" γιατί κανείς δεν το κάνει! jocolor jocolor jocolor
χαχα δεν τους ξερεις τους ελληνες?η δεν θα κανουν τιποτα και θα κλαινε την μοιρα τους η παλι θα κανουν κατι και δεν θα πιστευουν πουθενα σε καμια βελτιωση..διαμαρτυρια για το ΤΙΠΟΤΑ ΕΤΣΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΩΡΑ Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
victoria-kat
Admin
Admin
victoria-kat


Αριθμός μηνυμάτων : 123
Πόντοι : 4793
Φήμη : 59
Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2012
Τόπος : Αθήνα

Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε?   Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30, 2012 6:37 am

deppy231 έγραψε:
κοιτα ειμαι της αποψης οτι δεν διαλεγεις τις σπουδες σου με βαση τι δουλεια θα βρεις αλλα με βαση αν θα σου αρεσει η δουλεια που θα κανεις..αν σου αρεσει πραγματικα θα χτυπησεις πορτες,δεν θα χασεις ευκαιριες και θα κανεις γνωριμιες με καταλληλα προσωπα..και ολα θα σου πανε καλα γιατι εχεις κινηυτρο!!
αν κανεις κατι που δεν σαρεσει πιθανοτατα δεν θα ασχοληθεις με αυτο η θα ασχοληθεις και θα δουλευεις για 8 ωρες και θα γυριζεις σπιτι ανικανοποιητος και πιθανοτατα θα παθεις καταθλιψη οπως το 30% των Ελληνων

σιγουρα..το να κανεις κατι που δεν σου αρεσει ειναι τοσο κακο οσο το να μην κανεις τιποτα πολλες φορες(δεν λεω ολες γιατι καποιος μπορει να εχει αναγκη τα χρηματα οποτε να μην εχει πολλες επιλογες) και συμφωνω οτι αν το ψαξεις πολυ ολο και κατι θα βρεθει.το θεμα ειναι οτι σημερα ετσι οπως ειναι η κατασταση στη χωρα μας οι πορτες δεν ανοιγουν ευκολα ειτε γιατι δεν υπαρχει τιποτα απο πισω (βλεπε θεση εργασιας) ειτε γιατι καποιος αλλος τις εχει χτυπησει πριν απο εμας(βλεπε μεσον)..
το κινητρο ειναι το παν οπως και η υπομονη και η επιμονη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
deppy231




Αριθμός μηνυμάτων : 8
Πόντοι : 4490
Φήμη : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012

Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε?   Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30, 2012 6:42 am

victoria-kat έγραψε:
deppy231 έγραψε:
κοιτα ειμαι της αποψης οτι δεν διαλεγεις τις σπουδες σου με βαση τι δουλεια θα βρεις αλλα με βαση αν θα σου αρεσει η δουλεια που θα κανεις..αν σου αρεσει πραγματικα θα χτυπησεις πορτες,δεν θα χασεις ευκαιριες και θα κανεις γνωριμιες με καταλληλα προσωπα..και ολα θα σου πανε καλα γιατι εχεις κινηυτρο!!
αν κανεις κατι που δεν σαρεσει πιθανοτατα δεν θα ασχοληθεις με αυτο η θα ασχοληθεις και θα δουλευεις για 8 ωρες και θα γυριζεις σπιτι ανικανοποιητος και πιθανοτατα θα παθεις καταθλιψη οπως το 30% των Ελληνων

σιγουρα..το να κανεις κατι που δεν σου αρεσει ειναι τοσο κακο οσο το να μην κανεις τιποτα πολλες φορες(δεν λεω ολες γιατι καποιος μπορει να εχει αναγκη τα χρηματα οποτε να μην εχει πολλες επιλογες) και συμφωνω οτι αν το ψαξεις πολυ ολο και κατι θα βρεθει.το θεμα ειναι οτι σημερα ετσι οπως ειναι η κατασταση στη χωρα μας οι πορτες δεν ανοιγουν ευκολα ειτε γιατι δεν υπαρχει τιποτα απο πισω (βλεπε θεση εργασιας) ειτε γιατι καποιος αλλος τις εχει χτυπησει πριν απο εμας(βλεπε μεσον)..
το κινητρο ειναι το παν οπως και η υπομονη και η επιμονη!
Κοιτα πιστευω οτι η κατασταση που επικρατει σημερα ειναι 70% και δικια μας ευθυνη..εξαιροντας το γεγονος οτι ψηφιζουμε επι δεκαετιες τα ιδια αγαπημενα Laughing προσωπα και δευτερον οτι ειμαστε βολεψακιδες δηλαδη με την εννοια οτι ο μεσος νεοελληνας αισθανεται παντα αδικημενος αλλα με ανεση αδικει τους αλλους...ολοι θελουμε τα πολλα αλλα δεν τα μοιραζομαστε τα θελουμε δικα μας..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
victoria-kat
Admin
Admin
victoria-kat


Αριθμός μηνυμάτων : 123
Πόντοι : 4793
Φήμη : 59
Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2012
Τόπος : Αθήνα

Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε?   Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30, 2012 7:14 am

deppy231 έγραψε:
Κοιτα πιστευω οτι η κατασταση που επικρατει σημερα ειναι 70% και δικια μας ευθυνη..εξαιροντας το γεγονος οτι ψηφιζουμε επι δεκαετιες τα ιδια αγαπημενα Laughing προσωπα και δευτερον οτι ειμαστε βολεψακιδες δηλαδη με την εννοια οτι ο μεσος νεοελληνας αισθανεται παντα αδικημενος αλλα με ανεση αδικει τους αλλους...ολοι θελουμε τα πολλα αλλα δεν τα μοιραζομαστε τα θελουμε δικα μας..
δεν διαφωνω.αλλα αν σκεφτεις οτι εμεις που θα υποστουμε τις συνεπεις της κρισης σε μεγαλο βαθμο, ειμαστε αυτοι που τελειωνουμε τωρα και ειναι αβεβαιο αν θα βρουμε δουλεια -ωστοσο ειναι ζητημα αν εχουμε ψηφισει 1-2 φορες στη ζωη μας- τοτε δεν μπορεις να μας κατηγορησεις που νιωθουμε αδικημενοι.θα φταιμε αν στα επομενα χρονια που θα εχουμε τη δυνατοτητα δεν κανουμε οτι περναει απο το χερι μας για να αλλαξουμε αυτα που δεν μας αρεσουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kouman




Αριθμός μηνυμάτων : 6
Πόντοι : 4486
Φήμη : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012

Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε?   Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30, 2012 1:33 pm

Να πω και γω, αν και δε θεωρούμαι ούτε αισθάνομαι φοιτητής εδώ και πολύ καιρό.. cyclops

Τηλεπικοινωνιακά συστήματα και Δίκτυα, παράρτημα Ναυπάκτου - ΤΕΙ Μεσολογγίου.

Έζησα 5 χρόνια εκεί, τώρα στην Αθήνα μας... 15ο εξάμηνο και πάω για 16ο, τελείωσα και γω τώρα με το στρατό, και όλα έχουν πάει κατά διαόλου..

Συμφωνώ με τον ilias8513.

Τουλάχιστον πήρα την απόφαση να τελειώσω τη σχολή, 3 μαθήματα και Πτυχιακή. Αμήν! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilias8513
Admin
Admin
ilias8513


Αριθμός μηνυμάτων : 176
Πόντοι : 4945
Φήμη : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2012

Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε?   Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30, 2012 1:39 pm

Kouman έγραψε:
Να πω και γω, αν και δε θεωρούμαι ούτε αισθάνομαι φοιτητής εδώ και πολύ καιρό.. cyclops

Τηλεπικοινωνιακά συστήματα και Δίκτυα, παράρτημα Ναυπάκτου - ΤΕΙ Μεσολογγίου.

Έζησα 5 χρόνια εκεί, τώρα στην Αθήνα μας... 15ο εξάμηνο και πάω για 16ο, τελείωσα και γω τώρα με το στρατό, και όλα έχουν πάει κατά διαόλου..

Συμφωνώ με τον ilias8513.

Τουλάχιστον πήρα την απόφαση να τελειώσω τη σχολή, 3 μαθήματα και Πτυχιακή. Αμήν! lol!

Καλο πτυχιο να εχεις και σου ευχομαι να μην το εχεις μονο για κορνιζα! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
victoria-kat
Admin
Admin
victoria-kat


Αριθμός μηνυμάτων : 123
Πόντοι : 4793
Φήμη : 59
Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2012
Τόπος : Αθήνα

Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε?   Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30, 2012 1:41 pm

Kouman έγραψε:
Να πω και γω, αν και δε θεωρούμαι ούτε αισθάνομαι φοιτητής εδώ και πολύ καιρό.. cyclops

Τηλεπικοινωνιακά συστήματα και Δίκτυα, παράρτημα Ναυπάκτου - ΤΕΙ Μεσολογγίου.

Έζησα 5 χρόνια εκεί, τώρα στην Αθήνα μας... 15ο εξάμηνο και πάω για 16ο, τελείωσα και γω τώρα με το στρατό, και όλα έχουν πάει κατά διαόλου..

Συμφωνώ με τον ilias8513.

Τουλάχιστον πήρα την απόφαση να τελειώσω τη σχολή, 3 μαθήματα και Πτυχιακή. Αμήν! lol!

Kouman καλος πολιτης (αν το τωρα ειναι πραγματικά πρόσφατο!!) κ καλό πτυχίο εύχομαι!το μετά θα δείξει για ολους μας..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kouman




Αριθμός μηνυμάτων : 6
Πόντοι : 4486
Φήμη : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012

Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε?   Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30, 2012 1:54 pm

Σας ευχαριστώ, και στα δικά σας! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 203
Πόντοι : 4966
Φήμη : 52
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα

Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε?   Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 30, 2012 11:38 pm

Kouman έγραψε:
Σας ευχαριστώ, και στα δικά σας! Razz

Να ευχηθώ κι εγώ με τη σειρά μου καλό πτυχίο!Κι ευχαριστούμε και για τη δικη σου ευχη! Αλλά αναρωτιέμαι confused confused confused confused , θα το χρειαστούμε πουθενά;;

Έλα εγώ είμαι της αισιόδοξης πλευράς, δεν πρέπει να μιλάω έτσι!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://sedouleia.forumgreek.com
Kouman




Αριθμός μηνυμάτων : 6
Πόντοι : 4486
Φήμη : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 30/01/2012

Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε?   Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 31, 2012 12:23 am

Θα το χρειαστούμε.. Αν καλέστούμε να αποδείξουμε ότι δεν τελειώσαμε μόνο το Λύκειο... Αν όμως.. rendeer

Προσωπικά δεν πήρα γνώσεις απ'το τμήμα μου αρκετές γιατί δε μου άρεσαν καθόλου τα αντικείμενα των περισσότερων μαθημάτων.

Μαθηματικά, φυσική, προγραμματισμός. Σκονάκια και λίγη τύχη για τα περισσότερα.¨Ότι έμαθα πάνω στο service Η/Υ που μου αρέσει και το εξασκώ τώρα, το έμαθα μόνος μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 203
Πόντοι : 4966
Φήμη : 52
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα

Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε?   Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Ιαν 31, 2012 12:28 am

Ισχύει αυτό. Αν κάτι δε σου αρέσει δε μπορείς να το μάθεις ακόμα κι αν σε βάζουν να γράψεις εξετάσεις σε αυτό, ενώ από την άλλη, αν κάτι σου αρέσει πολύ μπορείς να το μάθεις και μόνος σου αν ασχοληθείς!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://sedouleia.forumgreek.com
 
Σε ποια σχολη και σε ποιο τμημα ειστε?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Είστε ευχαριστημένοι από το τμήμα/σχολή όπου είστε;
» Πόσοι είστε άνεργοι?
» Ποια ομάδα θα πάρει το πρωτάθλημα superleague φέτος?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Σε...δουλειά να βρισκόμαστε! :: Άσχετα :: Θέματα Πανεπιστημίου-ΙΕΚ-ΤΕΙ-
Μετάβαση σε: