Σε...δουλειά να βρισκόμαστε!
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Σε...δουλειά να βρισκόμαστε!

Τώρα που οι καιροί δυσκολεύουν, μας αρκεί απλώς σε...δουλειά να βρισκόμαστε!Πες κι εσύ τη γνώμη-καημό σου για το θέμα εδώ ελεύθερα, ακόμα και χωρίς εγγραφή!
 
ΦόρουμΑρχικήLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Ψηφοφορία
Πόσοι από εσάς είστε άνεργοι?(Δημοψήφισμα)
Είμαι άνεργος/η, αν και ψάχνω εντατικά για δουλειά
Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;   Vote_lcap48%Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;   Vote_rcap
 48% [ 44 ]
Είμαι άνεργος/η, αλλά δεν ψάχνω για δουλειά
Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;   Vote_lcap7%Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;   Vote_rcap
 7% [ 6 ]
Εργάζομαι, αλλά όχι στο αντικείμενο μου
Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;   Vote_lcap7%Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;   Vote_rcap
 7% [ 6 ]
Εργάζομαι στο αντικείμενό μου (τυχερέεε!!!)
Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;   Vote_lcap9%Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;   Vote_rcap
 9% [ 8 ]
Είμαι φοιτητής, φοιτήτρια ακόμα
Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;   Vote_lcap30%Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;   Vote_rcap
 30% [ 27 ]
Σύνολο Ψήφων : 91
Αν σου αρέσει το forum
Η σελίδα μας στο fb
Πρόσφατα Θέματα
Μάρτιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Επισκέψεις από 15/02
Website counter

 

 Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;

Πήγαινε κάτω 
5 απαντήσεις

Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;
Lost
Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;   Vote_lcap17%Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;   Vote_rcap
 17% [ 4 ]
Friends
Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;   Vote_lcap13%Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;   Vote_rcap
 13% [ 3 ]
House MD
Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;   Vote_lcap13%Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;   Vote_rcap
 13% [ 3 ]
Grey's Anatomy
Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;   Vote_lcap4%Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;   Vote_rcap
 4% [ 1 ]
The Big Bang Theory
Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;   Vote_lcap13%Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;   Vote_rcap
 13% [ 3 ]
How I Met Your Mother
Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;   Vote_lcap4%Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;   Vote_rcap
 4% [ 1 ]
The Vampire Diaries
Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;   Vote_lcap4%Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;   Vote_rcap
 4% [ 1 ]
Modern Family
Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;   Vote_lcap4%Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;   Vote_rcap
 4% [ 1 ]
Bones
Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;   Vote_lcap13%Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;   Vote_rcap
 13% [ 3 ]
Gossip Girl
Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;   Vote_lcap13%Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;   Vote_rcap
 13% [ 3 ]
Σύνολο Ψήφων : 23
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Eugenaki

Eugenaki


Αριθμός μηνυμάτων : 26
Πόντοι : 4506
Φήμη : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 17/01/2012
Τόπος : Αθήνα!

Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;   Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;    Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;   Icon_minitimeΠαρ Ιαν 27, 2012 2:38 pm

Για πείτε παιδιά!! Very Happy Εγώ τις δύο πρώτες τις έχω δει όλες και τις υπόλοιπες τις βλέπω αυτό το διάστημα!! Εκτός από το Gossip Girl, το οποίο το έχω βαρεθεί και το έχω σταματήσει!! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
victoria-kat
Admin
Admin
victoria-kat


Αριθμός μηνυμάτων : 123
Πόντοι : 4754
Φήμη : 59
Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2012
Τόπος : Αθήνα

Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;   Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;    Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;   Icon_minitimeΠαρ Ιαν 27, 2012 2:41 pm

Eugenaki έγραψε:
Για πείτε παιδιά!! Very Happy Εγώ τις δύο πρώτες τις έχω δει όλες και τις υπόλοιπες τις βλέπω αυτό το διάστημα!! Εκτός από το Gossip Girl, το οποίο το έχω βαρεθεί και το έχω σταματήσει!! Very Happy


το vampire diaries ελπιζω να το ξεκινησω καποια στιγμη συντομα!τα υπολοιπα που βλεπω/εβλεπα τα ψηφισα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eugenaki

Eugenaki


Αριθμός μηνυμάτων : 26
Πόντοι : 4506
Φήμη : 9
Ημερομηνία εγγραφής : 17/01/2012
Τόπος : Αθήνα!

Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;   Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;    Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;   Icon_minitimeΠαρ Ιαν 27, 2012 2:44 pm

victoria-kat έγραψε:

το vampire diaries ελπιζω να το ξεκινησω καποια στιγμη συντομα!τα υπολοιπα που βλεπω/εβλεπα τα ψηφισα!

Ναι!! Πρέπει Βικτωριάκι!! Είναι ΤΕΛΕΙΟ!! Παίζουν 2 θεοί και μία θεά! Very Happy
και έχει τέλειο σενάριο! Σου κρατάει το ενδιαφέρον και ανυπομονείς να βγει το επόμενο επισόδειο!! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilias8513
Admin
Admin
ilias8513


Αριθμός μηνυμάτων : 176
Πόντοι : 4906
Φήμη : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2012

Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;   Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;    Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;   Icon_minitimeΠαρ Ιαν 27, 2012 2:57 pm

Μονο Lost εχω δει απο αυτα.

Αλλες ξενες σειρες..
Homeland(παιζεται τωρα) και ειναι φοβερη σειρα, τελειωσε ο πρωτος κυκλος και περιμενουμε τον δευτερο απο Οκτωβρη.
Alkatraz(του JJ Abrams).. ξεκινησε με 3 επεισοδεια μεχρι τωρα χωρις να εντυπωσιαζει ομως..
4400(εχει τελειωσει) χαλαρη σειρα για να περναει η ωρα..
The event(εχει τελειωσει).. φοβερη σειρα αλλα δυστυχως εβγαλαν μονο εναν κυκλο.
The walking dead(παιζεται τωρα).. ειναι στον δευτερο κυκλο αλλα αν και ξεκινησε δυνατα εχει μεινει αρκετα στασιμη, περιμενουμε την επανεναρξη της 10/2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Admin
Admin
Admin
Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 203
Πόντοι : 4927
Φήμη : 52
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα

Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;   Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;    Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;   Icon_minitimeΠαρ Ιαν 27, 2012 3:04 pm

Παντως ευγενακι, εσυ δεν εχεις βαλει επιλογη κανενα απο τα παραπανω για να μπορω να ψηφισω... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Κι εγω μονο homeland...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://sedouleia.forumgreek.com
victoria-kat
Admin
Admin
victoria-kat


Αριθμός μηνυμάτων : 123
Πόντοι : 4754
Φήμη : 59
Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2012
Τόπος : Αθήνα

Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;   Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;    Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;   Icon_minitimeΠαρ Ιαν 27, 2012 3:06 pm

και NCIS! αν και εχω μεινει πολυ πισω στα επισοδεια, το εβλεπα φανατικα στην τηλεοραση!και game of thrones εχω ακουσει...και αλλα πολλα βεβαια..ισως σε επομενη ψηφοφορια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilias8513
Admin
Admin
ilias8513


Αριθμός μηνυμάτων : 176
Πόντοι : 4906
Φήμη : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2012

Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;   Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;    Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;   Icon_minitimeΠαρ Ιαν 27, 2012 3:07 pm

game of thrones ειχα παει να δω το πρωτο επεισοδειο αλλα στην 1 ωρα το εκλεισα, δεν μου αρεσε αν και ολοι λενε καλα λογια..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
victoria-kat
Admin
Admin
victoria-kat


Αριθμός μηνυμάτων : 123
Πόντοι : 4754
Φήμη : 59
Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2012
Τόπος : Αθήνα

Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;   Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;    Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;   Icon_minitimeΠαρ Ιαν 27, 2012 3:09 pm

ilias8513 έγραψε:
game of thrones ειχα παει να δω το πρωτο επεισοδειο αλλα στην 1 ωρα το εκλεισα, δεν μου αρεσε αν και ολοι λενε καλα λογια..

σοβαρα?παλι καλα που μου το ειπες..να φυγει και ενα απο τη λιστα γιατι δεν μου φτανει ο χρονος για ολα τα υποψηφια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilias8513
Admin
Admin
ilias8513


Αριθμός μηνυμάτων : 176
Πόντοι : 4906
Φήμη : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2012

Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;   Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;    Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;   Icon_minitimeΠαρ Ιαν 27, 2012 3:13 pm

victoria-kat έγραψε:
ilias8513 έγραψε:
game of thrones ειχα παει να δω το πρωτο επεισοδειο αλλα στην 1 ωρα το εκλεισα, δεν μου αρεσε αν και ολοι λενε καλα λογια..

σοβαρα?παλι καλα που μου το ειπες..να φυγει και ενα απο τη λιστα γιατι δεν μου φτανει ο χρονος για ολα τα υποψηφια!

ενταξει 1 ωρα δεν ειναι κριτηριο αλλα δεν μου αρεσε το ολο περιβαλλον, εχει να κανει σε παλια εποχη με βασιλεις και παλτια και κατι τετοια. Μπορει στην συνεχεια να γινοταν ενδιαφερον για να εχει και τοση απηχηση!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ksts1969




Αριθμός μηνυμάτων : 4
Πόντοι : 4407
Φήμη : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 01/03/2012

Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;   Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;    Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;   Icon_minitimeΔευ Μαρ 26, 2012 11:20 am

το game of thrones ειναι πολυ καλη σειρα...εχει δυσκολη πλοκη...το bones επισης ειναι καλο.. το NCIS,για να πω την αληθεια, με κουρασε πια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ποιες ΞΕΝΕΣ σειρές από τις παρακάτω βλέπετε/βλέπατε;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Ποιες σειρές από τις παρακάτω βλέπετε;
» Παρακαλώ διαβάστε προσεκτικά τα παρακάτω.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Σε...δουλειά να βρισκόμαστε! :: Άσχετα :: Χαλαρή κουβέντα!-
Μετάβαση σε: