Σε...δουλειά να βρισκόμαστε!
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Σε...δουλειά να βρισκόμαστε!

Τώρα που οι καιροί δυσκολεύουν, μας αρκεί απλώς σε...δουλειά να βρισκόμαστε!Πες κι εσύ τη γνώμη-καημό σου για το θέμα εδώ ελεύθερα, ακόμα και χωρίς εγγραφή!
 
ΦόρουμΑρχικήLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Ψηφοφορία
Πόσοι από εσάς είστε άνεργοι?(Δημοψήφισμα)
Είμαι άνεργος/η, αν και ψάχνω εντατικά για δουλειά
29 AΠΡΙΛΙΟΥ Η 6 ΜΑΪΟΥ ΟΙ ΕΚΛΟΓΕΣ Vote_lcap48%29 AΠΡΙΛΙΟΥ Η 6 ΜΑΪΟΥ ΟΙ ΕΚΛΟΓΕΣ Vote_rcap
 48% [ 44 ]
Είμαι άνεργος/η, αλλά δεν ψάχνω για δουλειά
29 AΠΡΙΛΙΟΥ Η 6 ΜΑΪΟΥ ΟΙ ΕΚΛΟΓΕΣ Vote_lcap7%29 AΠΡΙΛΙΟΥ Η 6 ΜΑΪΟΥ ΟΙ ΕΚΛΟΓΕΣ Vote_rcap
 7% [ 6 ]
Εργάζομαι, αλλά όχι στο αντικείμενο μου
29 AΠΡΙΛΙΟΥ Η 6 ΜΑΪΟΥ ΟΙ ΕΚΛΟΓΕΣ Vote_lcap7%29 AΠΡΙΛΙΟΥ Η 6 ΜΑΪΟΥ ΟΙ ΕΚΛΟΓΕΣ Vote_rcap
 7% [ 6 ]
Εργάζομαι στο αντικείμενό μου (τυχερέεε!!!)
29 AΠΡΙΛΙΟΥ Η 6 ΜΑΪΟΥ ΟΙ ΕΚΛΟΓΕΣ Vote_lcap9%29 AΠΡΙΛΙΟΥ Η 6 ΜΑΪΟΥ ΟΙ ΕΚΛΟΓΕΣ Vote_rcap
 9% [ 8 ]
Είμαι φοιτητής, φοιτήτρια ακόμα
29 AΠΡΙΛΙΟΥ Η 6 ΜΑΪΟΥ ΟΙ ΕΚΛΟΓΕΣ Vote_lcap30%29 AΠΡΙΛΙΟΥ Η 6 ΜΑΪΟΥ ΟΙ ΕΚΛΟΓΕΣ Vote_rcap
 30% [ 27 ]
Σύνολο Ψήφων : 91
Αν σου αρέσει το forum
Η σελίδα μας στο fb
Πρόσφατα Θέματα
Απρίλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Επισκέψεις από 15/02
Website counter

 

 29 AΠΡΙΛΙΟΥ Η 6 ΜΑΪΟΥ ΟΙ ΕΚΛΟΓΕΣ

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ilias8513
Admin
Admin
ilias8513


Αριθμός μηνυμάτων : 176
Πόντοι : 4944
Φήμη : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2012

29 AΠΡΙΛΙΟΥ Η 6 ΜΑΪΟΥ ΟΙ ΕΚΛΟΓΕΣ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: 29 AΠΡΙΛΙΟΥ Η 6 ΜΑΪΟΥ ΟΙ ΕΚΛΟΓΕΣ   29 AΠΡΙΛΙΟΥ Η 6 ΜΑΪΟΥ ΟΙ ΕΚΛΟΓΕΣ Icon_minitimeΣαβ Μαρ 03, 2012 2:28 pm





Αντίστροφα μετράει πλέον ο χρόνος για τη διεξαγωγή των εκλογών, καθώς πληροφορίες αναφέρουν ότι ο πρωθυπουργός Λουκάς Παπαδήμος ενημέρωσε την περασμένη Τετάρτη στις Βρυξέλλες τον πρόεδρο της Ευρωπαϊκής Επιτροπής Μανουέλ Μπαρόζο ότι έχει συμφωνηθεί από τον ίδιο και τους...
πολιτικούς αρχηγούς η χώρα να οδηγηθεί στις κάλπες στις 29 Απριλίου ή στις 6 Μαΐου. Κατά τις ίδιες πηγές, οι Ευρωπαίοι αξιωματούχοι και ηγέτες δεν εγείρουν ενστάσεις, αλλά θεωρούν αυτονόητο ότι από τον Μάιο και μετά στην Αθήνα θα έχει αναδειχθεί νέα κυβέρνηση, η οποία, όμως, θα συνεχίσει την απαρέγκλιτη εφαρμογή του νέου οικονομικού προγράμματος. Ο κ. Παπαδήμος, που έλαβε μέρος στο Ευρωπαϊκό Συμβούλιο, χαρακτήρισε σημαντικά τα αποτελέσματα των εργασιών του καθώς, όπως είπε, αποφασίστηκε να υπάρξει στροφή στην ανάπτυξη. Στη διάρκεια συνέντευξης Τύπου, ερωτήθη και για τα προσωπικά του σχέδια και απάντησε πως θα λάβει τις αποφάσεις του μετά τις εκλογές.

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
29 AΠΡΙΛΙΟΥ Η 6 ΜΑΪΟΥ ΟΙ ΕΚΛΟΓΕΣ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Σε...δουλειά να βρισκόμαστε! :: Οικονομική Κρίση :: Επικαιρότητα-
Μετάβαση σε: