Σε...δουλειά να βρισκόμαστε!
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Σε...δουλειά να βρισκόμαστε!

Τώρα που οι καιροί δυσκολεύουν, μας αρκεί απλώς σε...δουλειά να βρισκόμαστε!Πες κι εσύ τη γνώμη-καημό σου για το θέμα εδώ ελεύθερα, ακόμα και χωρίς εγγραφή!
 
ΦόρουμΑρχικήLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Ψηφοφορία
Πόσοι από εσάς είστε άνεργοι?(Δημοψήφισμα)
Είμαι άνεργος/η, αν και ψάχνω εντατικά για δουλειά
Η Δ.Ο.Ε χωρίζει τους Ελληνες και Γερμανούς αθλητές Vote_lcap48%Η Δ.Ο.Ε χωρίζει τους Ελληνες και Γερμανούς αθλητές Vote_rcap
 48% [ 44 ]
Είμαι άνεργος/η, αλλά δεν ψάχνω για δουλειά
Η Δ.Ο.Ε χωρίζει τους Ελληνες και Γερμανούς αθλητές Vote_lcap7%Η Δ.Ο.Ε χωρίζει τους Ελληνες και Γερμανούς αθλητές Vote_rcap
 7% [ 6 ]
Εργάζομαι, αλλά όχι στο αντικείμενο μου
Η Δ.Ο.Ε χωρίζει τους Ελληνες και Γερμανούς αθλητές Vote_lcap7%Η Δ.Ο.Ε χωρίζει τους Ελληνες και Γερμανούς αθλητές Vote_rcap
 7% [ 6 ]
Εργάζομαι στο αντικείμενό μου (τυχερέεε!!!)
Η Δ.Ο.Ε χωρίζει τους Ελληνες και Γερμανούς αθλητές Vote_lcap9%Η Δ.Ο.Ε χωρίζει τους Ελληνες και Γερμανούς αθλητές Vote_rcap
 9% [ 8 ]
Είμαι φοιτητής, φοιτήτρια ακόμα
Η Δ.Ο.Ε χωρίζει τους Ελληνες και Γερμανούς αθλητές Vote_lcap30%Η Δ.Ο.Ε χωρίζει τους Ελληνες και Γερμανούς αθλητές Vote_rcap
 30% [ 27 ]
Σύνολο Ψήφων : 91
Αν σου αρέσει το forum
Η σελίδα μας στο fb
Πρόσφατα Θέματα
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Επισκέψεις από 15/02
Website counter

 

 Η Δ.Ο.Ε χωρίζει τους Ελληνες και Γερμανούς αθλητές

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ilias8513
Admin
Admin
ilias8513


Αριθμός μηνυμάτων : 176
Πόντοι : 4950
Φήμη : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2012

Η Δ.Ο.Ε χωρίζει τους Ελληνες και Γερμανούς αθλητές Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Η Δ.Ο.Ε χωρίζει τους Ελληνες και Γερμανούς αθλητές   Η Δ.Ο.Ε χωρίζει τους Ελληνες και Γερμανούς αθλητές Icon_minitimeΤετ Φεβ 15, 2012 6:30 am





Σε διαφορετικά σημεία του Ολυμπιακού Χωριού, στο Λονδίνο, θα φιλοξενηθούν Ελληνες και Γερμανοί λόγω πολιτικών διαφορών!

Η Δ.Ο.Ε χωρίζει τους Ελληνες και Γερμανούς αθλητές 5356_main

Η ΔΟΕ χωρίζει τους Ελληνες και Γερμανούς αθλητές
Η κρίση οδηγεί τους Ελληνες στην απομόνωση και στον αθλητισμό! Πως; Οι Βρετανοί αποφάσισαν να βρίσκονται σε διαφορετικά σημεία του Ολυμπιακού Χωριού στο Λονδίνο οι Έλληνες από τους Γερμανούς αθλητές, λόγω των πολιτικών διαφορών των δύο χωρών!!!
Η Διεθνής Ολυμπιακή Επιτροπή δίνει μεγάλη βάση στο θέμα της φιλοξενίας των αθλητών, ώστε όλα να κυλήσουν χωρίς παρατράγουδα; Γι’ αυτό είναι σαφής η οδηγία στην Οργανωτική Επιτροπή των Ολυμπιακών Αγώνων του Λονδίνου, όπου οι διοργανωτές αποφάσισαν να τοποθετήσουν σε διαφορετικά τετράγωνα τους Έλληνες αθλητές με τους Γερμανούς.
Όπως αποφάσισαν, σε καμία περίπτωση δεν θα γειτνιάζουν οι Ισραηλινοί με τους Ιρανούς, όπως και οι Βρετανοί με τους Αργεντινούς, αφού οι χώρες τους έχουν ανοιχτά θέματα προς επίλυση. Για άλλο λόγο, καμία αποστολή δεν θέλει να γειτονεύει με τους Βραζιλιάνους, αφού κάνουν συχνά πάρτι και δεν αφήνουν κανένα να κοιμηθεί!
Λόγω λοιπόν των παραπάνω και σε συνδυασμό με τα τελευταία πολιτικά γεγονότα, οι Βρετανοί αποφάσισαν να τοποθετήσουν στη μία άκρη του Ολυμπιακού Χωριού την Ελληνική αποστολή και στην άλλη την Γερμανική. Στο Ολυμπιακό Χωριό φέτος θα φιλοξενηθούν 17.000 αθλητές.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Η Δ.Ο.Ε χωρίζει τους Ελληνες και Γερμανούς αθλητές
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Αλιάγας: "Μην ταπεινώνετε τους Έλληνες"
» Ανεργία και φτώχεια λυγίζουν τους Έλληνες
» Κι όμως… είναι όλοι Έλληνες!
» Στα όρια της φτώχειας ένας στους τρεις Έλληνες
» Οι Γάλλοι και το συρτάκι τους

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Σε...δουλειά να βρισκόμαστε! :: Άσχετα :: Χαλαρή κουβέντα!-
Μετάβαση σε: