Σε...δουλειά να βρισκόμαστε!
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Σε...δουλειά να βρισκόμαστε!

Τώρα που οι καιροί δυσκολεύουν, μας αρκεί απλώς σε...δουλειά να βρισκόμαστε!Πες κι εσύ τη γνώμη-καημό σου για το θέμα εδώ ελεύθερα, ακόμα και χωρίς εγγραφή!
 
ΦόρουμΑρχικήLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Ψηφοφορία
Πόσοι από εσάς είστε άνεργοι?(Δημοψήφισμα)
Είμαι άνεργος/η, αν και ψάχνω εντατικά για δουλειά
ΣΑΜΑΡΑΣ:ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΤΙΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ Vote_lcap48%ΣΑΜΑΡΑΣ:ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΤΙΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ Vote_rcap
 48% [ 44 ]
Είμαι άνεργος/η, αλλά δεν ψάχνω για δουλειά
ΣΑΜΑΡΑΣ:ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΤΙΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ Vote_lcap7%ΣΑΜΑΡΑΣ:ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΤΙΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ Vote_rcap
 7% [ 6 ]
Εργάζομαι, αλλά όχι στο αντικείμενο μου
ΣΑΜΑΡΑΣ:ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΤΙΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ Vote_lcap7%ΣΑΜΑΡΑΣ:ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΤΙΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ Vote_rcap
 7% [ 6 ]
Εργάζομαι στο αντικείμενό μου (τυχερέεε!!!)
ΣΑΜΑΡΑΣ:ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΤΙΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ Vote_lcap9%ΣΑΜΑΡΑΣ:ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΤΙΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ Vote_rcap
 9% [ 8 ]
Είμαι φοιτητής, φοιτήτρια ακόμα
ΣΑΜΑΡΑΣ:ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΤΙΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ Vote_lcap30%ΣΑΜΑΡΑΣ:ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΤΙΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ Vote_rcap
 30% [ 27 ]
Σύνολο Ψήφων : 91
Αν σου αρέσει το forum
Η σελίδα μας στο fb
Πρόσφατα Θέματα
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Επισκέψεις από 15/02
Website counter

 

 ΣΑΜΑΡΑΣ:ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΤΙΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ilias8513
Admin
Admin
ilias8513


Αριθμός μηνυμάτων : 176
Πόντοι : 4950
Φήμη : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2012

ΣΑΜΑΡΑΣ:ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΤΙΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΣΑΜΑΡΑΣ:ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΤΙΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ   ΣΑΜΑΡΑΣ:ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΤΙΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ Icon_minitimeΤετ Φεβ 15, 2012 4:18 am





Προσεξτε μην σκισετε κανενα καλσον κυριε προεδρε.

"Οταν θα ερθει η ωρα.." ανυπομονει ο κ. Σαμαρας! Να δουμε ποσα προβατα θα τον ψηφισουνε..

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
victoria-kat
Admin
Admin
victoria-kat


Αριθμός μηνυμάτων : 123
Πόντοι : 4798
Φήμη : 59
Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2012
Τόπος : Αθήνα

ΣΑΜΑΡΑΣ:ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΤΙΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΑΜΑΡΑΣ:ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΤΙΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ   ΣΑΜΑΡΑΣ:ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΤΙΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ Icon_minitimeΤετ Φεβ 15, 2012 8:24 am

τα καθαρματα της χωρας δεν φορανε κουκουλες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elli_0608




Αριθμός μηνυμάτων : 4
Πόντοι : 4466
Φήμη : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2012

ΣΑΜΑΡΑΣ:ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΤΙΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΑΜΑΡΑΣ:ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΤΙΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ   ΣΑΜΑΡΑΣ:ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΤΙΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ Icon_minitimeΠεμ Φεβ 16, 2012 1:26 am

Βγάλτε πρώτα τις δικές σας κουκούλες - μάσκες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ilias8513
Admin
Admin
ilias8513


Αριθμός μηνυμάτων : 176
Πόντοι : 4950
Φήμη : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2012

ΣΑΜΑΡΑΣ:ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΤΙΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΑΜΑΡΑΣ:ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΤΙΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ   ΣΑΜΑΡΑΣ:ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΤΙΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ Icon_minitimeΠεμ Φεβ 16, 2012 9:00 am

Εν τω μεταξυ για τις χιλιαδες κοσμου που κατεβηκανε την Κυριακη στο Συνταγμα να διαδηλωσουν ειρηνικα κανενας πολιτικος δεν ανεφερε κουβεντα.

Αλλα βεβαια εκει δεν τους συμφερει να μιλησουνε.

Αλλα ελπιζω να μιλησει ο λαος με το μοναδικο οπλο που εχει, την ψηφο του, και να διωξει αυτους τους καρεκλοκενταυρους που εχουν καλοβολευτει τοσα χρονια χωρις να εχει λογοδοτησει κανενας για την κατασταση στην οποια φερανε την χωρα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
ΣΑΜΑΡΑΣ:ΘΑ ΒΓΑΛΩ ΤΙΣ ΚΟΥΚΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Σε...δουλειά να βρισκόμαστε! :: Οικονομική Κρίση :: Επικαιρότητα-
Μετάβαση σε: