Σε...δουλειά να βρισκόμαστε!
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Σε...δουλειά να βρισκόμαστε!

Τώρα που οι καιροί δυσκολεύουν, μας αρκεί απλώς σε...δουλειά να βρισκόμαστε!Πες κι εσύ τη γνώμη-καημό σου για το θέμα εδώ ελεύθερα, ακόμα και χωρίς εγγραφή!
 
ΦόρουμΑρχικήLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Ψηφοφορία
Πόσοι από εσάς είστε άνεργοι?(Δημοψήφισμα)
Είμαι άνεργος/η, αν και ψάχνω εντατικά για δουλειά
Έψαχναν σκύλο για συμμετοχή σε... κουαρτέτο Vote_lcap48%Έψαχναν σκύλο για συμμετοχή σε... κουαρτέτο Vote_rcap
 48% [ 44 ]
Είμαι άνεργος/η, αλλά δεν ψάχνω για δουλειά
Έψαχναν σκύλο για συμμετοχή σε... κουαρτέτο Vote_lcap7%Έψαχναν σκύλο για συμμετοχή σε... κουαρτέτο Vote_rcap
 7% [ 6 ]
Εργάζομαι, αλλά όχι στο αντικείμενο μου
Έψαχναν σκύλο για συμμετοχή σε... κουαρτέτο Vote_lcap7%Έψαχναν σκύλο για συμμετοχή σε... κουαρτέτο Vote_rcap
 7% [ 6 ]
Εργάζομαι στο αντικείμενό μου (τυχερέεε!!!)
Έψαχναν σκύλο για συμμετοχή σε... κουαρτέτο Vote_lcap9%Έψαχναν σκύλο για συμμετοχή σε... κουαρτέτο Vote_rcap
 9% [ 8 ]
Είμαι φοιτητής, φοιτήτρια ακόμα
Έψαχναν σκύλο για συμμετοχή σε... κουαρτέτο Vote_lcap30%Έψαχναν σκύλο για συμμετοχή σε... κουαρτέτο Vote_rcap
 30% [ 27 ]
Σύνολο Ψήφων : 91
Αν σου αρέσει το forum
Η σελίδα μας στο fb
Πρόσφατα Θέματα
Απρίλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Επισκέψεις από 15/02
Website counter

 

 Έψαχναν σκύλο για συμμετοχή σε... κουαρτέτο

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ilias8513
Admin
Admin
ilias8513


Αριθμός μηνυμάτων : 176
Πόντοι : 4937
Φήμη : 53
Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2012

Έψαχναν σκύλο για συμμετοχή σε... κουαρτέτο Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Έψαχναν σκύλο για συμμετοχή σε... κουαρτέτο   Έψαχναν σκύλο για συμμετοχή σε... κουαρτέτο Icon_minitimeΣαβ Μαρ 03, 2012 7:39 am

Θα μπορούσε να είναι ερωτική ταινία... αλλά θα κοβόταν λόγω σεναρίου. Είναι η ιστορία ενός άνδρα, της γυναίκας του και του εραστή της οι οποίοι επειδή τα έχουν κάνει σχεδόν όλα αποφάσισαν να βάλουν και τέταρτο άτομο στο ερωτικό τους παιχνίδι, τη μόνη διαφορά ότι πρόκειται για σκύλο!
Οι τρεις τους ήταν τόσο αποφασισμένοι που έβαλαν μέχρι και αγγελία στο Craigslist αναζητώντας το σκύλο που θα έκανε σεξ με την κυρία.
Ο λόγος για τον αεροσυνοδό Shane Walker, την σύζυγό του, φωτογράφο Sarah Dae και τον εραστή της πωλητή αυτοκινήτων Robert Aucker.

Έψαχναν σκύλο για συμμετοχή σε... κουαρτέτο Sesf01032012

Το τρίο τοποθετώντας την αγγελία είχε την θετική ανταπόκριση ενός ιδιοκτήτη ενός Shepherd από το Φοίνιξ της Αριζόνα. Έτσι αποφάσισαν να δώσουν προκαθορισμένο ραντεβού εκεί ώστε να παραλάβουν το σκυλί.
Ωστόσο όταν έφτασαν εκεί μια δυσάρεστη έκπληξη τους περίμενε καθώς ένας αστυνομικός προσποιήθηκε ότι είναι ο ιδιοκτήτης του σκύλου και αφού μαγνητοσκόπησε την συνομιλία τους συνέλαβε.
Επικεφαλής των αστυνομικών αρχών ήταν ο Σερίφης Joe Arpaio ο οποίος ανέφερε στην έκθεση του ότι για περισσότερο από έναν μήνα το τρίο έψαχνε απεγνωσμένα για ένα σκύλο.
Ο Σερίφης πρόσθεσε ότι το ζευγάρι στην ομολογία του ανέφερε ότι έχουν "ανοιχτό" γάμο και συνηθίζουν να καλούν τρίτους στις ερωτικές τους στιγμές, ενώ ο Aucker συμμετείχε στα ερωτικά τους όργια εδώ και περίπου ένα μήνα.
Μετά τη σύλληψη τους απαγγέλθηκαν κατηγορίες για συνωμοσία για διάπραξη κτηνοβασία και οδηγήθηκαν στον εισαγγελέα ώστε να δικαστούν και κατέληξαν στη φυλακή.

πηγη news247
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Έψαχναν σκύλο για συμμετοχή σε... κουαρτέτο
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Σε...δουλειά να βρισκόμαστε! :: Άσχετα :: Εντυπωσιακά από το Διαδίκτυο-
Μετάβαση σε: